Firma   Lam-Drew  s.c.  jest firmą rodzinną która rozpoczęła działalność w 1977 roku w Szczecinku.   
Naszą specjalnością jest produkcja mebli kuchennych, szaf,  garderoby itp.

Dzięki ambitnym planom rozwoju, działalność firmy od początku istnienia nabierała rozmachu. Sprawiło to, że zostaliśmy zauważeni nie tylko na rynku polskim, ale również w krajach Europy zachodniej.
Do produkcji używamy najlepszych materiałów znanych i renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Stawiamy bowiem od początku naszej działalności na wysoką jakość i precyzję, którą możemy uzyskać poprzez zastosowanie nowych maszyn sterowanych numerycznie CNC.
Coroczna obecność na targach krajowych i zagranicznych pozwala nam dodatkowo poszerzać ofertę, co sprawia, że staje się ona wciąż bardziej atrakcyjna.
Rozwój technologiczny poparty nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala na uzyskanie produktów najwyższej jakości, solidnych i estetycznych o wysokiej funkcjonalności. Blisko 45 letnie doświadczenie, niezbędna wiedza poparta dyplomem Mistrzowskim i wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza sprawiają, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.   


Zapewniamy profesjonalną i kompleksową usługę od pomiaru poprzez doradztwo i projekt  aż po staranne wykonanie zamówienia wraz z transportem i montażem.